Rådgivning vedr. etablering af busterminal ved Dybbølsbro i København omfattende detailprojektering af terminal anlæg og -bygning, forbindelse til Dybbølsbro samt hardware til wayfindingsystem. Derudover fagtilsyn i anlægsfase.
Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed 2021/S 005-005949
Rådgivning vedr. etablering af busterminal ved Dybbølsbro i København omfattende detailprojektering af terminal anlæg og -bygning, i forbindelse til Dybbølsbro samt hardware til wayfindingsystem. Derudover fagtilsyn i anlægsfase.
EU-udbud annulleres på TED via ”bekendtgørelse om indgåede kontrakter”, del V.1) Oplysninger om ikke-tildeling. Da denne bekendtgørelse ikke knyttes op på det enkelt udbud på udbud.dk, kan der under udbudsdetaljerne ligge flere udbudsbekendtgørelser, hvoraf én kan være annulleret. Du bør derfor via linket til TED løbende undersøge, om et udbud er annulleret ved at gennemgå dokumenterne i dokumentfamilien. Læs mere ved at trykke her.